e-planner – zaplanuj, skalkuluj, skorzystaj
VN:F [1.9.22_1171]
Postaw Ocenę
Ocena: 2.0/5 (4 głosów oddano)

Kalkulator procentowy

Kalkulator procentowy – jaka jest kwota procentowa:

Kalkulator procentowy w łatwy sposób wylicza kwotę procentową z podanej stawki procentowej w trybie online. Po prostu wpisz wartość kwotową z której chcesz wyliczyć wartość kwoty procentowej oraz stawkę procentową i przyciśnij przycisk WYNIK:

 

Kwota z której chcemy wyliczyć procent %:

Stawka procentowa %

Calculator created by ZetRider.ru

Kalkulator procentowy – jaka jest stawka procentowa?:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka jest stawka procentowa, a masz podaną kwotę procentową oraz kwotę bazową – Kalkulator procentowy w łatwy sposób wyliczy stawkę procentową z podanej kwoty procentowej oraz kwoty bazowej w trybie online. Po prostu wpisz wartość bazową oraz kwotę procentową i przyciśnij przycisk WYNIK:

 

Podaj kwotę procentową:

Podaj kwotę bazową, czyli kwotę netto z której liczymy %

Calculator created by ZetRider.ru

Kalkulator procentowy – o ile % zmieniła się kwota?:

Jeśli chcesz wiedzieć o ile procent zmieniła się kwota wynikowa w stosunku do kwoty bazowej – kalkulator procentowy w łatwy sposób wylicza o ile procent zmieniła się kwota wynikowa w stosunku do kwoty bazowej w trybie online. Po prostu wpisz kwotę bazową oraz kwotę wynikową i przyciśnij przycisk WYNIK:.

 

Podaj kwotę wynikową:

Podaj kwotę bazową:

Calculator created by ZetRider.ru


Nasz kalkulator ma charakter jedynie poglądowy.

Kalkulator procentowy, 2.0 out of 5 based on 4 ratings

URL:

bbCode:

HTML:

© Плагин «Share URL».

Jedna odpowiedź na „Kalkulator procentowy”

  • Miejsca dziesiętne traktujemy kropką, zamiast przecinka. Otrzymany wynik, jeżeli jest z miejscem dziesiętnym, również podany jest po kropce, zamiast przecinka. Pozdrawiam – Admin ;-)

    VN:F [1.9.22_1171]
    Ocena: 0.0/5 (0 głosów oddano)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
= 4 + 8

Google +
Na Tableta i komórkę
Pobierz aplikację na Twoją komórkę i Tableta Teraz masz możliwość skorzystać z naszej strony za pomocą jednego kliknięcia - wypróbuj za darmo już teraz. Aplikacja działa w systemie Android od wersji 4.2.2.