Praca Artykuły Biznes Wypoczynek i Rekreacja

Gdzie zorganizować wigilię firmową? 4 wskazówki

0
(0)

Wspólna wigilia to jedna z najczęściej organizowanych imprez firmowych w Polsce. Luźne rozmowy ze znajomymi z pracy, smaczne posiłki i upominki od pracodawcy sprawiają, że firmowe wigilie są bardzo lubiane przez pracowników. Na sukces wydarzenia wpływa kilka czynników, w tym miejsce organizacji eventu. Sprawdź, jak wybrać odpowiednią lokalizację firmowej wigilii.

Odpowiednia przestrzeń do jedzenia…

Planując zorganizowanie wigilii, zwróć uwagę na dopasowanie lokalizacji do potrzeb firmy. Jeśli pracujesz w niewielkiej firmie z małym zespołem pracowników, do zorganizowania wydarzenia zapewne wystarczy nieduża sala w restauracji lub nawet sali konferencyjnej w lokalu Twojej organizacji, gdy zdecydujesz się na zamówienie cateringu do biura. Jeżeli natomiast firma jest duża i liczy przynajmniej kilkadziesiąt osób, polecanym rozwiązaniem są sale konferencyjne Kraków, Warszawa, Gdańsk – w każdym większym, ale i mniejszym mieście bez trudu znajdziesz obiekty konferencyjne organizujące wydarzenia firmowe tego rodzaju. W odpowiednio dużej sali z łatwością wygodnie usiądą przy stole wszyscy pracownicy, a niekiedy nawet ich rodziny, gdy firma zdecyduje się na zaproszenie pracowników wraz z partnerami.

…i zabawy

Spotkanie przy stole to jednak nie wszystko. Ważne jest też to, co odbędzie się po posiłku, czyli atrakcje pracownicze. A tych zwykle jest niemało. Po firmowej wigilii często organizowane są zabawy dla zespołu, np. wspólne karaoke, konkursy, występ DJ-a albo śpiewanie kolęd. I w tym przypadku sale konferencyjne w Warszawie bądź innym mieście sprawdzają się znakomicie. Zapewniają odpowiednio dużą przestrzeń zarówno na stoły, przy których siądą pracownicy, jak i tańce i dobrą zabawę po kolacji. Ważnym atutem sal konferencyjnych jest ich wyposażenie. To obiekty specjalnie przystosowane do wydarzeń firmowych różnego rodzaju. W sali znajduje się zatem profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także klimatyzacja, które zapewniają pełen komfort uczestnikom eventu.

Lokalizacja wigilii firmowej

Bardzo ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę podczas organizacji wigilii firmowej, jest lokalizacja wydarzenia. Jeśli planujesz event od razu po zakończeniu dnia pracy, najlepiej, aby wydarzenie odbyło się w możliwie najbliższej odległości od biura. Jeżeli z kolei wigilia odbędzie się wieczorem albo w sobotę, w tym przypadku możliwa jest większa dowolność w zakresie wyboru lokalizacji. Jeśli sala konferencyjna albo restauracja znajdują się z daleka od centrum, np. na obrzeżach miasta, pracodawca może nawet zorganizować autobus, który zawiezie tam pracowników.

Kompleksowa organizacja wigilii firmowej

Jeśli nie chcesz samodzielnie szukać miejsca, w którym odbędzie się wigilia, a następnie zamawiać cateringu i dodatkowych atrakcji dla pracowników, zdecyduj się na współpracę z firmą, która zajmie się kompleksowo wydarzeniem. Nowoczesne obiekty konferencyjne oraz restauracje zapewniają pełną organizację wigilii firmowej, począwszy od przystosowania sali do eventu, zapewnienia opieki kelnerskiej, przez dostarczenie smacznego menu, aż po dodatkowe atrakcje, np. sprzęt do karaoke.

Jak bardzo jest użyteczny ten post?

Kliknij na odpowiednią ilość gwiazdek, by ocenić!

Średni rating 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Administrator z pasją

Administrator z pasją

About Author

Pasjonat internetów, dobrej kuchni i ciekawej książki. Prywatnie tata dwóch córek i mąż pięknej Żony.Kocham tworzyć, staram się myśleć logicznie. Praca mnie uszczęśliwia. Morze wycisza. Góry dodają adrenaliny!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Może Ci się spodobać

5 sposobów na tanie wieczory z rodziną - foto
Rodzina Artykuły Dzieci i nastolatki Humor Rodzicielstwo Rozrywka Wypoczynek i Rekreacja

5 sposobów na tanie wieczory z rodziną w 2022 roku

0 (0) Zabieranie całej rodziny na wieczór zabawy może być ekscytujące i jest to coś co wszyscy rodzice chcą robić
tabela kalorii
Artykuły Odżywianie Otyłość Zdrowie i medycyna

Tabela kalorii do kosza – 7 Wskazówek jak spalić kalorie

0 (0) Tabela kalorii do kosza. Poznaj 7 wskazówek jak spalić kalorie i to zupełnie naturalnie. Poniżej zaprezentuję tylko kilka