Kalkulatory finansowe

Jaki procent uzyskam po roku z inwestycji.

0
(0)

Jaki procent uzyskam po roku z inwestycji

Niniejszy kalkulator odpowiada na pytanie “jaki procent uzyskam po roku z inwestycji” czyli wartość przyszłą rocznej inwestycji – po rezygnacji z konsumpcji – jaką uzyska inwestor z zainwestowanej na rok kwoty inwestycji oraz uzyskanej rekompensaty z tytułu odłożonej w czasie konsumpcji w postaci dodatkowej kwoty.

Co oznacza wynik z kalkulatora

Wynik z kalkulatora to wartość przyszła pieniądza wyrażona oczekiwaną wartością kapitału wraz z odsetkami przy założonej np. rocznej stopie procentowej w określonym – rocznym czasie w przyszłości. W przypadku, gdy korzystasz z kalkulatora i chcesz określić oprocentowanie na dany okres – odsyłam do kalkulatora wyliczającego wartość procentu w zadanym czasie.

Czy kalkulator zakłada kapitalizację odsetek?

Poniższy kalkulator odpowiadający na pytanie “jaki procent uzyskam po roku z inwestycji” nie zakłada kapitalizacji odsetek, czyli dopisania ich po okresie odsetkowym do kwoty zaangażowanego kapitału, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat wysokości przyszłej wartości pieniądza z okresową kapitalizacją, odsyłam Cię do kolejnych kalkulatorów w kategorii kalkulatory finansowe. Kalkulator odsetkowy nie uwzględnia również podatku od zysków kapitałowych – również odsyłam do innego kalkulatora.

Poniższy kalkulator ma jedynie charakter poglądowy.

Wpisz wartość obecną pieniądza

stopa procentowa (jeżeli 5% - to wpisujemy 5, jeżeli 4.9 to wpisujemy wartości z kropkąJak bardzo jest użyteczny ten post?

Kliknij na odpowiednią ilość gwiazdek, by ocenić!

Średni rating 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Administrator z pasją

Administrator z pasją

About Author

Pasjonat internetów, dobrej kuchni i ciekawej książki. Prywatnie tata dwóch córek i mąż pięknej Żony. Kocham tworzyć, staram się myśleć logicznie. Praca mnie uszczęśliwia. Morze wycisza. Góry dodają adrenaliny!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Polubisz także

Porównywarka kredytów mieszkaniowych
Kalkulatory Kalkulatory finansowe Kalkulatory kredytowe

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

1 (1) Porównywarka kredytów mieszkaniowych umożliwia otrzymanie listy Banków oferujących kredyty mieszkaniowe. Porównywarka Kredytów Mieszkaniowych porówna dla Ciebie kredyty mieszkaniowe
brutto z netto
Kalkulatory finansowe Kalkulatory matematyczne

Jak wyliczyć kwotę brutto z kwoty netto i stawki % oraz ile wynosi kwota stawki %.

0 (0) Jak wyliczyć kwotę brutto z kwoty netto Zastanawiasz się jak wyliczyć kwotę brutto z kwoty netto? Odpowiedzią jest